Author: j***3
Date:
Review: Love this massager and pads! Fast shipping, thank you SHEIN. Please like for points 🙏🙏🙏🙏
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 40.700₫
Original Price: 42.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Waist Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 15 cm |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb2311141401656260 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 4918619 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***3
Date:
Review: Love this massager and pads! Fast shipping, thank you SHEIN. Please like for points 🙏🙏🙏🙏
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***9
Date:
Review: هدول اغراض زباييني وبجنننو🔥🔥🔥🔥 اشياء حلوه ومرتبه ومريحة اشي فاخر ❤️❤️
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: 1***6
Date:
Review: very useful and very helpful. easy to use 🥰🥰🥰
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: v***l
Date:
Review: OMG greatest thing I have ever got even take it to work with me
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm